Władze Spółki

Dorota Osowska – Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku przyrodniczo-ekonomicznym. Doświadczenie z zakresu zarządzania finansami i administracją zdobyła w agencji ubezpieczeniowej i marketingowej. Od 2017 r. ściśle związana z Live Motion Games S.A., w której zajmuje się aspektami finansowymi, prawnymi i giełdowymi.

Grzegorz Czarnecki – Członek Rady Nadzorczej

W 1988 roku ukończył dzienne pięcioletnie studia magisterskie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym, na kierunku Ekonomia. Od ponad 10 lat prowadzi działalność związaną z grami komputerowymi. Od 2005 roku zajmuje się specjalistyczna sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych w ramach utworzonej przez siebie działalności taniegry.pl. Dzięki otwieraniu nowych, kolejnych kanałów dystrybucji taniegry.pl zbudowała mocną pozycję na rynku sprzedaży gier komputerowych w Polsce, a także uznanie wśród sympatyków i kolekcjonerów elektronicznej rozrywki. W latach 1999 – 2005 pełnił funkcję Senior Sales Executive w Lyreco S.A. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce Black Mirror sp. z o.o. oraz Członka Rady Nadzorczej m. in. w ConsoleWay S.A., Polyslash S.A., Creativeforge Games S.A., GameFormatic S.A., Dreamway Games S.A., Ancient Games S.A., Art Games Studio S.A. oraz Duality S.A.

Pan Grzegorz Czarnecki nie spełnia kryteriów niezależności wymienionych w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Grzegorz Czarnecki posiada powiązania z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. 

Jakub Lang – Członek Rady Nadzorczej

Były prezes software house’u Primotly, a obecny prezes fundacji Od Granicy do Mieszkania. W przeszłości zdobywał doświadczenie w bankowości inwestycyjnej oraz private equity w Rothschild oraz Five Arrows Principal Investments. Absolwent brytyjskich uczelni – Loughborough University oraz Imperial College. W wolnym czasie gra w golfa oraz squash’a.

Pan Jakub Lang spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Jakub Lang nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. 

Michał Matusiewicz – Członek Rady Nadzorczej

W latach 2003-2009 studiował w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie. W roku 2019 ukończył studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada przeszło 10 lat doświadczenia na rynku IT i technologii, a obecnie zajmuje stanowisko Head of Vendor Channel w APN Promise S.A.

Pan Michał Matusiewicz spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Michał Matusiewicz nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. 

Michał Kaczmarek – Członek Rady Nadzorczej

Informatyk, przedsiębiorca i manager. Posiada przeszło 20-letnie doświadczenie na rynku związanym z grami oraz e-sportem. Pierwszą firmę założył w wieku 18 lat, a była to działalność gospodarcza z zakresu usług informatycznych oraz programistycznych. Twórca i Prezes Zarządu agencji reklamy internetowej Fkolo.pl sp. z o.o. oraz platformy reklamowej dla fachowców w Sir Local sp. z o.o. Założyciel Live Motion Games S.A., w której w latach 2017-2022 pełnił funkcję  Prezesa Zarządu.

Pan Michał Kaczmarek nie spełnia kryteriów niezależności wymienionych w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Michał Kaczmarek posiada powiązania z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.  

Paweł Rola – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych w Gdyni na kierunku Filologia Angielska oraz Collegium Civitas w Warszawie na Wydziale Dyplomacji. Doświadczenie zawodowe w sektorze publicznym w IMGW oraz w Agendzie Narodów Zjednoczonych (WMO) w ramach planów działania na rzecz poprawy klimatu, w amerykańskiej firmie IT Trustwave w ramach pomocy w zapewnieniu zgodności klientów procesujących płatności kartami. Obecnie Asystent Zarządu w firmie Kinguin Poland.

Pan Paweł Rola spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Paweł Rola nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.