Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie najlepszych, przystępnych gier na rynku.

Kim jesteśmy

Jak często w ciągu jednego dnia możesz odbudować stację kolejową, zostać handlarzem samochodów, a wieczór zakończyć w Czarnobylu? Nasze korzenie to symulatory, czyli gry, które pozwalają choć przez chwilę wcielić się w rolę kogoś innego, poznać świat ze strony, której nigdy w realnym życiu nie doświadczysz.

Ważnym elementem naszej działalności jest budowanie społeczności, tworząc produkcje dla ściśle określonych grup docelowych. Docieramy ze swoimi produktami do nieoczywistych grup – do fanów kolejnictwa w przypadku Train Station Renovation, czy entuzjastów handlu samochodami z Car Trader Simulator.

Wierzymy, że klientów można szukać nie tylko wśród graczy. Chcemy angażować w tworzenie naszych produkcji fanów, słuchamy ich uwag i wdrażamy wskazówki. 

W Live Motion Games skupiamy się na produkcji gier niskobudżetowych, z krótkim czasem realizacji, a następnie ich sprzedaży za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam. Dzięki temu możemy promować polskie produkcje na globalnym rynku.

Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest budowanie społeczności. Docieramy ze swoimi grami do nieoczywistych grup – do fanów kolejnictwa w przypadku Train Station Renovation czy entuzjastów handlu autami z Car Trader Simulator. Wierzymy, że klientów można szukać nie tylko wśród graczy, zwłaszcza jeśli chodzi o symulatory. Chcemy angażować w tworzenie naszych produkcji fanów, słuchamy ich uwag i wdrażamy wskazówki. W Live Motion Games skupiamy się na produkcji gier niskobudżetowych, z krótkim czasem realizacji, a następnie ich sprzedaży za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam.

Nasza historia

W 2017 roku zrozumieliśmy, że nie tylko kochamy grać w gry, ale też chcemy je tworzyć. Wówczas pojawiły się pomysły na nasze pierwsze projekty. Po czterech latach wytężonych prac, w 2020 roku na rynku pojawiły się nasze pierwsze produkcje – Train Station Renovation i Car Trader Simulator. Gry, które w krótkim czasie zyskały uwagę i zainteresowanie w społeczności pasjonatów wirtualnej rozrywki. Po takim starcie nie mogliśmy zmarnować podarowanej nam szansy i zaufania. Zdobyte środki i doświadczenie pozwoliły na dalszy rozwój naszej firmy. Kilka miesięcy po premierze powołaliśmy do życia chorzowskie biuro, które jest jej programistycznym sercem. Jednocześnie rozpoczęliśmy prace nad kolejnymi tytułami. Sukcesy naszych gier pozwalają nam na dalszy rozwój i powiększanie zespołu developerskiego. Dzięki temu co roku możemy dostarczać rosnącej społeczności graczy, kolejne ciekawe tytuły.

Nasz ZESPÓŁ